Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Штучный паркет

Багатошаровий штучний паркет

Багатошаровий штучний паркет - це новий матеріал, який з'явився на українському ринку зовсім недавно (багатошаровий штучний паркет вітчизняного виробництва з основою з рейок з масивної деревини, в даному огляді не розглядається). Зовні планки дуже схожі на традиційний паркет з масиву деревини, в більшості випадків відшліфований і лакований. Для їх виробництва також застосовуються різні породи деревини, у тому числі і екзотичні. Готова підлога, викладена з цих планок, не буде зовні нічим відрізнятися від паркетної підлоги, влаштованої з традиційного штучного паркету (з масиву). Завдяки високій точності геометрії планок, обробці стиків і стабільності, забезпечуваною багатошаровістю паркету, щілини між планками практично невидимі. 

Відмітна ж ознака даного виду паркету полягає в тому, що планки не є масивними, вони багатошарові. Верхній робочий шар, виконаний з коштовних порід деревини, наклеєний за особливою технологією на багатошарову основу, що складається з декількох різноспрямованих шарів фанери. На відміну від паркетної дошки, вироби, про які йде мова, мають невеликі розміри, завдяки чому можливе укладання з них будь-яких традиційних паркетних малюнків (як із звичайного штучного паркету). 

Робочий шар має зазвичай товщину 5 мм, відшліфований і покритий декількома шарами лаку. Лакове покриття, нанесене в заводських умовах, забезпечує високу стійкість паркету до стирання і надійно захищає масив коштовної деревини від дії вологи. Паркет може також поставлятися нелакованим, або з нанесеними спеціальними покриттями (наприклад, масляно-восковим). 

Шар коштовної деревини має достатню товщину, яка дозволяє з часом проводити шліфовку і покриття підлоги лаком абсолютно так само, як у випадку з класичним штучним паркетом. При цьому термін служби даного типу паркету не менший, ніж в стандартного паркету з аналогічною товщиною робочого шару. 

Для багатошарового паркету коштовні сорти деревини проходят відбір, і замовникові пропонується на вибір паркет з різними текстурами (усередині однієї породи): рівномірна, однорідна поверхня або інша (жива) за колірною і структурною гамою. 

Основа (підкладка) планок багатошарового паркету оброблена спеціальними водовідштовхувальними складами і має з виворітного боку поперечні пази, які дозволяють в тій або іншій мірі компенсувати залишкову внутрішню напругу, і додають паркетним планкам додаткову гнучкість (еластичність). Велика гнучкість планок полегшує їх укладання. 

Завдяки своїй структурі і пазам на виворітній стороні, багатошаровий паркет у меншій мірі, чим традиційний реагує на коливання вологості і температури в приміщенні. Тому виробники даного типу паркету в своїх інструкціях дозволяють укладати його на 'теплих' (що обігріваються) підлогах. 

На додаток до рядових паркетних планок випускається також велика кількість декоративних елементів з різними малюнками. В даних елементів паз йде з усіх боків, а з'єднуються вони за допомогою спеціальних планок, які виконують роль шпунтів. 

Для укладання паркету в підкладці паркетних планок (так само, як і в паркеті з масиву) робляться пази і гребені. Паркет може бути 'правим' і 'лівим', і тому під замовлення поставляється потрібне співвідношення тих або інших планок. 

Укладання багатошарового паркету ведеться так само, як і традиційного штучного - на клей з кріпленням цвяхами. Його необхідно укладати на водостійку фанеру або інший вид підоснови з пристроєм необхідного шару паро- гідроізоляції. 

Після укладання паркету мікрошви, які залишаються після укладання сусідніх планок, обробляються спеціальним складом. Це герметик-поліроід, який одночасно заповнює шви і запобігає попаданню вологи. Ця фінішна робота виконується досить швидко за допомогою валика або кисті; через деякий час підлога полірується фетром або натирачем. Через добу підлога готова до експлуатації.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи
» Штучний паркет з масиву
» Вибирайте підлогу правильно

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна