Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Ковровые покрытия

Укладання килимового покриття

Якість укладання килимового покриття впливає не лише на зовнішній вигляд приміщення, але і на те, наскільки довго прослужить килимове покриття, і чи будуть збережені його якості впродовж всього періоду експлуатації. 

Вибір способу укладання залежить від основи килимового покриття, функціонального призначення приміщення, де укладається килимове покриття, частоти його використання і стану підлоги. ( ковровые покрытия Украина )

Існує декілька способів укладання килимового покриття:  

Вільне укладання без фіксації;
Укладання з використанням двосторонньої клейкої стрічки (скотча), що підкладається під краї (по периметру приміщення), шви, і у вигляді сітки за всією площею підлоги;
Пряме проклеювання з повною фіксацією до підлоги (найчастіше застосовують в приміщеннях великої площі);
Подвійне проклеювання - застосовується у тому випадку, коли ковролін кладуть на підкладку (спочатку приклеюється до підлоги підкладка, а потім до неї килимове покриття);
Безклєєвой метод з розтяжкою і з використанням підкладки (стретчинг). 

У невеликих приміщеннях площею до 25 м2 можна застосовувати метод укладання на скотч. У Європі в домашніх інтер'єрах в основному використовується настил на скотч: мінімальна кількість витратних матеріалів, зручність заміни застарілого покриття. Цей спосіб сповна відповідає європейським тенденціям килимового виробництва, де упор робиться на модний дизайн, зміна якого відбувається через кожних два - три роки. У великих приміщеннях, особливо там, де будуть підвищені навантаження (великий потік людей, меблі на коліщатках, і так далі), килим слід приклеювати по всій поверхні. 

У Північній Америці строгіші вимоги до комфортності килимового покриття. Використовуваний там спосіб настилання покриття з використанням підкладки покращує функціональні властивості ковроліну і подовжує термін його служби. ( ковролин Украина )

ФОТО

Мал. 1
Укладання килимового покриття:
А. з використанням двосторонньої клейкої стрічки - скотча (AKZO);
Б. пряма приклеїла з повною фіксацією до підстави (AKZO);
В. безклеєвий метод з розтяжкою - стречинг (Бродлум - центр) 

Стретчинг - це прогресивний і такий, що відповідає найвищим вимогам вид укладання килимових покриттів. При укладанні методом стретчинга використовується властивість еластичності, властива всім килимовим покриттям. Килимові покриття при стретчинзі укладаються на укріплені уздовж стін рейки з двома рядами вбитих під кутом цвяхів і натягуються за допомогою спеціальних інструментів. Під покриття в обов'язковому порядку укладається підкладка, що створює ефект "м'якості" покриття під ногами, підсилює ефекти звукопоглинання і теплоізоляції. Тривалість служби килимового покриття, укладеного методом стретчинга, істотно довше, а при укладанні або заміні покриття немає необхідності в підготовці основи підлоги. 

 При будь-якому методі укладання необхідно враховувати напрям ворсу килимового покриття, його тип, структуру поверхні, а також джерела і напрям світла в приміщенні. Останнє може мати вирішальне значення при укладанні килимового покриття з ефектами тіней: багаторівневі, з комбінованими секціями і аналогічні типи конструкції поверхні. В будь-якому разі бажано, аби ворс килимового покриття у всіх секціях лежав в одному напрямі. Якщо килимове покриття має геометричний малюнок, необхідно враховувати симетрію і точне повторення малюнка. 
Перед укладанням килимового покриття підлогу слід заздалегідь вирівняти. Для тривалішої підтримки гарного зовнішнього вигляду і підвищення комфортності рекомендується використовувати так звану "підкладку". Така додаткова прокладка збільшує еластичність килимових покриттів, а також тепло- і звукоізоляцію, подовжує термін служби покриття як мінімум в два рази. 

Як підкладка можуть бути використані повсть, пенополіуретан, пенополіетилен, інші матеріали. Дуже важливо, аби ця підкладка була досить пружною. Рихла підкладка лише пошкодить килимовому покриттю в процесі експлуатації. Для визначення пружності підложки достатньо її просто стискувати. Якщо вона мнеться легко, значить, матеріал низької якості і використовувати його не рекомендується. Важлива також товщина підкладки, оптимальна товщина - від 0,65 до 1 см. 
При укладанні килимового покриття надзвичайно важливо дотримувати температурний інтервал від 15 до 25 °С. За інших умов використання необхідно дотримувати рекомендації виробників килимів і клею. 
Для приміщень з підлогою, що обігрівається, єдино можливим способом є повне наклеювання. За 24 години перед настилом необхідно відключити нагрів, а знов включити не раніше, чим через 48 годин після завершення укладання. У зимовий час температура підлоги повинна підтримуватися в інтервалі 15-18 °С. ( Ковролин )

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна