проститутки москвы путаны ру.
Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Спортивные покрытия

Підлогові покриття для спортзалів

Спортивний зал - місце, де проходят тренування і виконуються вправи самих різних видів. І якщо тренажери можна встановити на жорсткій підставі, то для активних пересувань по залу - біг, стрибки, гри у футбол, баскетбол, волейбол - якість покриття підлоги дуже важлива. Підлога в такому спортзалі має бути досить жорсткою, але при цьому пружною, витримувати динамічні навантаження, не мати "незапланованих" виступів, аби забезпечити безпеку учасників тренувань.

Одним з найпростіших варіантів можна назвати поліуретанове покриття - монолітне, міцне, пружне, та і догляд за ним простий і не викликає жодних проблем. На бігових доріжках і тенісних кортах використовуються рулонні каучукові або ПВХ- покриття. Але в спортзалі, де проходят тренування і командні ігри, якою б сучасною і зручною не була синтетична підлога, вона не може порівнятися з дерев'яною.

Укладена по всіх правилах, така підлога має високу міру амортизації удару. Пружність покриття забезпечує хороший відскік м'яча - це теж необхідна умова для залів, де проходят тренування і змагання по волейболу або баскетболу. Дерев'яна підлога, прогинаючись не лише в точці зіткнення з ногами гравця, але і довкола нього, є додатковим захистом спортсмена. Не менш важливу роль для безпеки людей грають і показники тертя. Іншими словами, підлога в спортзалі не має бути слизькою.

Основними варіантами будови дерев'яних підлогових покриттів для сучасного спортзалу стали "плаваюча конструкція", розбірні підлоги, лагові системи і палубні підлоги.

"Плаваючий спосіб" заснований на з'єднанні дощок між собою за допомогою клею, метизів або замків, без кріплення їх до основи. При використанні такої конструкції немає необхідності в будові чорнової підлоги з фанери, досить підкладки зі вспіненого поліпропілену. Вона зменшує нерівності підлоги і володіє теплозвукоізоляційними властивостями. "Плаваюча підлога" швидко вмонтовується, а у разі потреби окремі її ділянки можна відремонтувати або замінити. Проте разом з достоїнствами в такого способу укладання є і недоліки: необхідність використання компенсаційних швів через кожних 5 метрів ширини не дозволяє створити монолітне покриття.

Розбірні підлоги, як і виходить з назви, легко вмонтовуються і демонтуються, перевозяться з місця на місце і можуть бути використані на льодових аренах для проведення тренувань і змагань по ігрових видах спорту. Такі підлоги поставляються з вже обробленою лицьовою поверхнею - вона відшліфована і покрита лаком. Не дивлячись на те, що конструкція не фіксується жорстко до основи, вона здатна витримувати досить великі навантаження. Монтаж збірно-розбірних конструкцій не складний, але легко впоратися з ним зможуть лише фахівці.

Багатошарові лагові конструкції є досить складними системами, що включають лаги, амортизуючі матеріали і фінішний шар з дощок. Особлива увага в них слід приділити амортизуючій складовій, що гасить удари і що запобігає деформації самої підлоги. В міру необхідності при будові підлоги на подвійних лагах можна використовувати теплоізоляційні і шумопоглинаючі матеріали. Крім того, простір між лагами може бути використаний як місце для проведення труб і кабелів. Не менш важливим елементом лагової підлоги є фінішне покриття. Для нього використовуються дошки з масиву твердих порід деревини: дуба, буку, модрини. Для додання підлозі потрібних характеристик і забезпечення безпеки тренувань і ігор в спортзалі товщина фінішного покриття має бути не менее 18 мм.

Як міцний, надійний і довговічний матеріал для виготовлення дощок підлоги часто використовується сибірська модрина. Вона не боїться перепадів температури і вологості, володіє високою щільністю і міцністю, не схильна до гниття, а значить, не вимагає додаткових антибактеріальних просочень. Висока стійкість до стирання забезпечується як самим підлоговим покриттям, так і спеціальними спортивними лаками і фарбами для розмітки. 

При побудові підлоги в тренажерних залах підходить і палубна конструкція. Бруси, виготовлені зазвичай з дерев хвойних порід, укладаються як на дерев'яні лаги, так і на бетонну основу, у тому числі і нерівну. Кріплення брусів здійснюється методом "паз-гребінь", і, не дивлячись на велику товщину підлоги, його монтаж досить простий. Покриття, що вийшло, відповідає всім вимогам, що пред'являються до підлог, на які діють високі статичні і динамічні навантаження. При будові палубної підлоги важливо вибрати високоякісні матеріали з бездоганною геометрією, виготовлені з добре просушеної деревини.

Від того, наскільки добре продумано і виконано покриття підлоги в спортзалі, багато в чому залежить результати як тренувань, так і подальших змагань і ігор. І хоча синтетичні покриття дозволять заощадити час і гроші при побудові підлоги, краще зробити підлогу з природного матеріалу - дерева. Дерев'яні підлоги з сибірської модрини здатні прослужити декілька десятиліть навіть в режимі регулярного динамічного навантаження. А вже в тому, що дерев'яне покриття буде зручнішим і комфортнішим - ви зможете переконатися самі.При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)


Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна
проститутки москвы путаны ру.