Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Ламинат

Види ПОВЕРХНІ ламінованого паркету (Ламінату)

ЗВИЧАЙНА Поверхня - стандартне покриття ламінату практично у будь-якого Виробника - покриття з помітним шовковистим відблиском ( аналог шовковисто-матовому лаку ), гладке і рівне, з явно помітними на відсвіт невеликими поглибленнями-штрихами на поверхні ( імітація «деревних пір» ), розташованими на цій поверхні рівномірно, і тому, їх розташування ніяк не пов'язане з малюнком-узором самої текстури деревини, імітованої ламінатом ( ламінат Київ ).

«НАТУРАЛЬНА» Поверхня - поверхня ламінату один в один імітує покриту лаком натуральну деревину ( Звичайне покриття паркетної дошки ) - поверхня рівна і гладка, з помітним шовковистим відблиском, з явно помітними на відсвіт «деревними порами», розташування яких на поверхні чітко повторює малюнок-узор самої текстури деревини, імітованої ламінатом. 

Поверхня ТЕКСТУРИ - поверхня ламінату один в один імітує поверхню Текстури натуральної деревини - поверхня має невеликий «рельєф» ( нерівності ), які створюється волокнами, що явно виділяються на ній. Вони чітко повторюють малюнок-узор самої текстури деревини, імітованої ламінатом.
Ламінований паркет, з поверхнею Текстури «під кам'яну плитку», один в один імітує натуральний грубо оброблений камінь. 

РЕЛЬЄФНА Поверхня - поверхня ламінату має невеликий «рельєф» ( нерівності ), що створюється тонкими плавними подовжніми смужками, що йдуть уздовж всієї довжини панелі ламінату, які ніяк не пов'язані з малюнком-узором самої текстури деревини, імітованої ламінатом.
  Ламінований паркет з Рельєфною поверхнею «під керамічну плитку», один в один імітує натуральну керамічну плитку з «шорстко-нерівною» поверхнею.

«КАНТРІ» Поверхня - поверхня ламінату має крупний і плавний «рельєф» ( нерівності ), як в грубо обробленої вручну, «по-старизні», деревини. Ці «рукотворні» нерівності, природно, ніяк не пов'язані з малюнком-узором самої текстури деревини. 

«ПОСТАРЕНА» Поверхня - поверхня ламінату має крупний і плавний «рельєф» ( нерівності ), що повторює малюнок-узор самої текстури деревини, і помітні «сколи деревини». Така поверхня виходить, коли дошки з натурального дерева дуже довгий час пролежали просто неба і їх поверхню «роз'їли» волога, світло, повітря і сам час. Потім ці дошки підчистили грубим металевим скребком, покрили лаком або маслом і зробили з них підлоги в приміщенні. 

«Дерево під МАСЛОМ» - поверхня ламінату дуже чітко імітує покриту натуральним маслом деревину - поверхня рівна, без «деревних пір», дуже гладка і приємна на дотик і матова ( зовсім без відблиску ) - практично така ж, як в дерева, що ввібрало в себе масло.

«ВОЩЕНА» Поверхня - поверхня ламінату дуже чітко імітує оброблену натуральним воском деревину - поверхня рівна і по-своєму гладка ( з дуже дрібними брижами ), без «деревних пір» ( в дерева їх повністю заповнює віск ) і має м'який і теплий, ледве помітний, відблиск.

ШОВКОВИСТО-ГЛЯНСОВА і ГЛЯНСОВА Поверхні - поверхня ламінату імітує деревину, покриту блискучими лаками, з помітно сильним відблиском самої поверхні.

У деяких Виробників ламінований паркет ( ламінату ) зустрічаються поверхні з поєднання 2-х вищеперелічених Видів поверхонь, що є підтвердженням високої технологічності у них на виробництві ! 

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи
» Ламінатна підлога
» Ламінат або паркет

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна