Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Укладка пола Паркетные работы

Внутрішня обробка приміщень: циклювання підлоги, поради від професіоналів

При внутрішній обробці приміщень часто потрібно відновити або замінити дерев'яні підлоги. Дерев'яні підлоги перед їх обробкою вимагають циклювання. Скористайтеся порадами від професіоналів для проведення цієї важливої операції.

Перше, з чого слід почати: необхідно зняти тюль, занавіски і настінні предмети. Хоча машина і обладнана спеціальним пилезбірником, при циклюванні утворюється маса тонкого пилу, який пилезбірник не в змозі уловити. Поліетиленова завісь допоможе утримати пил в межах однієї кімнати. 

Циклювання за допомогою шматка загостреної шибки можливе, але украй неефективна і травмонебезпечна. Краще застосовувати для циклювання підлоги барабанні циклювальні машини. У них є один істотний недолік - вони створюють гучний шум при роботі. необхідно надіти навушники і за наявності сусідів попередити їх заздалегідь про час проведення циклювальних робіт. 

Аби працювати без шкоди для здоров'я, необхідно надіти респіратор з хорошим фільтром. Вікна краще відкрити навстіж. Необхідно частіше спорожняти пилезбірник, так як суміш дерева і лаку легко займистий склад. Товсті робочі рукавиці захистять руки від вібрації, але необхідно робити часті перерви, не чекаючи появи в руках попереджувального колення.

Знявши верхній забруднений шар, ретельно закладіть всі отвори в підлозі відповідною за кольором шпаклівкою. Потім їй дають повністю висохнути, і можна продовжити циклювання.

Килимові кнопки, скоби, капелюшки цвяхів сильно шкодять дорогим пластинам для механічного циклювання, тому до початку роботи видаляють всі кнопки і забивають добойником капелюшки цвяхів до рівня підлоги. 

Ручний краєвий циклюватель необхідний при обробці підлоги в плінтусів в маленьких кімнатах. Запасіться наколінниками для роботи.

Якщо поверхня мостини має значні пошкодження і не годиться для циклювання, то огляньте зворотну її сторону, можна перевернути мостину і відциклювати.

При нагоді сильно пошкоджену дошку можна замінити вже використаною, повністю співпадаючою по параметрах з пошкодженою. Така заміна буде менш помітна, чим нова мостина. 

Є одна тонкість в циклюванні старої підлоги: старі мостини можуть бути увігнутими в середині і підведені з країв. Якщо прогини незначні, то їх видаляють з допомогою діагонального прогону циклювальної машини до звичайного циклювання мостин. Використовуйте грубий абразив.

Після закінчення робіт після осідання пилу, необхідно ретельно пропилососити приміщення. Підлогу протирають безворсовою тканиною, змоченою в уайт-спіриті, безпосередньо перед нанесенням лаку.

 


При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)


Другие статьи
» Інструкція з монтажу паркетної дошки

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна