Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Паркетная доска

Паркетна дошка багатошарова

Паркетна дошка - стала назва даного виду виробу як не можна краще його характеризує. Паркетні дошки, з одного боку, по своїх геометричних розмірах нагадують підлогові дошки, а з іншого боку, завдяки малюнку планок верхнього шару, підлога, викладена з них, імітує штучний паркет (хоча можливо і стилістичне рішення саме під традиційну підлогову дошку).

Одним з достоїнств паркетних дощок є те, що вони продаються, в основному, повністю обробленими в заводських умовах - відшліфованими і покритими лаком або маслом, і після укладання підлога відразу готова до експлуатації, тобто виключаються такі тривалі і складні операції, як шліфовка і лакування ( паркетная доска дуб ). 

Дане підлогове покриття користується популярністю також унаслідок своєї високої технологічності. Завдяки великим геометричним розмірам і наявності гребенів і пазів на торцях, підлога з паркетної дошки укладається легко і швидко. 

Необхідно також відзначити, що паркетні дошки можуть поставлятися без покриття (лише відшліфованими), аби можна було вибрати спосіб остаточної обробки прямо на об'єкті. 

Шліфовка, і особливе нанесення лакового шару в заводських умовах, по своїй якості і довговічності, як правило, вище, ніж при виконанні тих же операцій прямо на об'єкті. Фінішне покриття не лише надає паркетній підлозі привабливого зовнішньому вигляду, але і захищає його від механічного зносу і перешкоджає проникненню грязі в деревину. Як вже згадувалося вище, паркетні дошки можуть покриватися лаком або оброблятися маслом. 

Дошки покриваються лаком в заводських умовах. Від фізичних властивостей лаку, а також технології його нанесення, залежить зовнішній вигляд і зносостійкість паркетної дошки. Застосовуються, в основному, лаки на основі акрилових смол, що тверднуть під впливом ультрафіолетового випромінювання (розчинники або смоли формальдегідів провідні виробники не використовують). 

Лаки можуть застосовуватися дзеркальні або матові, вони наносяться декількома (до 5-7) шарами. В процесі експлуатації захисний шар може бути 2-3 рази оновлений - дошка шліфується і знов покривається лаком. 

Якщо порівнювати лаковий шар на паркеті, який наноситься на об'єкті, і фінішний шар, нанесений в заводських умовах, то останній є більш зносостійким і прослужить більш тривалий час без ремонту. 

Просочення паркетних дощок маслом (спеціальним складом з суміші натуральних масел і природних смол або бджолиного воску) - це новий напрям, поки мало знайоме вітчизняному споживачеві. Воно має ряд переваг в порівнянні з лаковими покриттями. Завдяки тому, що масло набагато легше проникає в пори, текстура деревини виявляється сильніше, підкреслюється краса натурального дерева. 

Недоліком даного покриття є лише те, що воно вимагає частішого догляду, ніж лакове покриття - необхідно періодично (терміни залежать від інтенсивності навантажень) проводити обробку підлоги масляними складами. 

Для нівеляції даного недоліку традиційних масляних покриттів було розроблено так зване уф-масло, яке необхідно оновлювати всього один раз в декілька років. Дане покриття призначене для житлових приміщень. 

Паркетні дошки випускаються з різними малюнками: 'палуба' (двох-, трьохсмугові), 'ялиночка', 'плетінка' і так далі, і навіть у вигляді криволінійних елементів. В даний час досить широкого поширення набули також односмугові дошки. Підлога, викладена з них, має стильове рішення під звичайну підлогову дошку. Для посилення цього ефекту застосовується навіть зняття фаски по краях дощок, аби імітувати шви між дошками. 

Для вирішення додаткових естетичних завдань деякі фірми випускають декоративні елементи з різних порід дерева в лицьовому шарі і різної форми, які можна встановлювати між дошками. 

Зазвичай виробники паркетної дошки пропонують і широкий вибір аксесуарів: плінтуси, підкладки, інструменти для укладання, а також засоби для догляду за паркетом: чистячі засоби, масла, освіжувачі, компаунди і ін. 

Найширше представлена на вітчизняному ринку багатошарова паркетна дошка наступних фірм (в алфавітному порядку): Berry Wood (Франція), Green Wood (Франція), Kahrs (Швеція), Karelia Parketti (Фінляндія), Langmoen Parkett (Норвегія), OSMO Ostermann & Scheiwe (Німеччина), Par-Ky (Бельгія), Scheucher Holzindustrie Gesellschaft (Австрія), Teka (Німеччина), Theodor Hohns KG (Німеччина), Upofloor (Фінляндія), а також міжнародного концерну Tarkett Sommer. Є у продажу також паркетна дошка вітчизняних виробників: Док-13, Siberian Forest (Росія-Голландія) і інші
При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна
viagra