Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Наливные полы

Що таке наливні підлоги

В даний час одним з найцікавіших і перспективніших будівельних матеріалів є, так звані, "наливні підлоги". 

Що ж це таке? 
Якщо вам доводилося займатися вирівнюванням цементної основи під лінолеумне або інше подібне покриття, то вам не треба пояснювати, наскільки важко отримати рівну поверхню, а особливо площею в декілька десятків квадратних метрів, за допомогою звичайного розчину - робота ця складна навіть для справжнього майстра. 
Інша справа, якщо є розчин, що легко розтікається, який при виливанні практично самостійно утворює ідеально гладку, горизонтальну, міцну і довговічну поверхню. Ось такий матеріал і називається "наливним" або підлогою, що "самовирівнюється". З його допомогою навіть новачок легко отримає ідеальну підлогу в своїй квартирі або гаражі, а професіонал зможе у багато разів збільшити продуктивність роботи. 


Ринок пропонує чималу різноманітність даної продукції. 
Це епоксидні наливні підлоги, акрилові поліуретанові, підлоги на основі поліефірних смол. 
Всі названі продукти мають без сумніву прекрасні експлуатаційні характеристики і зовнішній вигляд; як правило, не вимагають додаткового покриття і володіють рядом спеціальних властивостей, що дозволяють використовувати їх для будівництва підлоги в цехах підприємств харчової, хімічної промисловості, в гаражних і складських приміщеннях і так далі 

Але існує чинник, який найсильніше обмежує використання для індивідуального будівництва підлоги на органічній основі, - це їх ціна. Вартість такої підлоги може досягати 90 і більше доларів за 1 м2 поверхні. Також особливості їх приготування можуть представляти труднощі для самостійного використання. 
У плані доступності за ціною, екологічною безпекою, на легкість приготування і використання особливої уваги заслуговують наливні підлоги на цементній основі. 
У їх склад, як правило, входять цемент, пісок і спеціально підібраний ряд абсолютно безпечних добавок, які і додають звичайному цементно-піщаному розчину унікальні властивості. 

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)


Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна