Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Массивная доска

Підлоги в будинку - постарена дошка

Чому в п'ятницю на виїзді з Москви створюються величезні пробки? Справа тут не в дорогах або невмілих водіях, а у величезній кількості машин, прагнучих покинути мегаполіс зі всіма його ресторанами, театрами, клубами. Ми прагнемо подалі від міста на дачу, в село, в ліс, куди завгодно, аби відірватися від міської метушні і пару днів провести поряд з природою.

Так, гармонія з природою - це той стан, який міський житель відчуває все рідше, Може бути тому ми прагнемо до всього натурального, що можемо знайти: свіжовидавленим сокам, взуттю з натуральної шкіри, одягу з натуральних тканин. І, звичайно, ми хочемо, аби наш будинок , куди ми приходимо з сірих смутних офісів, був ближчий до природи, давав нам тепло, затишок і відпочинок. Добиваємося ми цього різними способами, у тому числі, використовуючи в інтер'єрі екологічно чисті матеріали. Такі, наприклад, підлоги з масивної дошки , старовинний, треба відмітити, і традиційний спосіб укладання підлоги, яка сучасна мода знов повернула до життя.

Звичайно, виробництво підлоги з цілісної дошки сьогодні мало нагадує методи минулого, це високотехнологічний виробничий процес, що включає всі стадії підготовки і виготовлення, починаючи від сушки до спеціального устаткування, що забезпечує високу точність, і це за умови, що розміри дошки в довжину можуть досягати трьох з половиною метрів і більш.

Яку ви виберете фактуру - питання, яке кожен вирішує сам. Особливим шиком називають штучно постарену дошку - здається, ніби її зробив тесляр-умілець десятки років назад, і вона з тих пір так і лежить тут, зберігаючи і тепло, і історію цього будинку. На противагу їй йде інший мастодонт, вже закордонний, - колумбійське дерево іпе або азіатський каслин, страшно дорогі, але дуже красиві, чисто гламур на підлозі, міцні і такі, що містять особливі смоли, дуже міцні і довговічні, які не дають дошці гнити, а значить, збільшують термін служби до декількох десятків років.

У нас дошку роблять в основному з дуба, клена і берези, і якість її залежить від багатьох чинників - як висушили, чим просочили, навіть від якості укладання. Просочують в основному маслом, воском або лаком, у всіх покриттів є свої плюси і мінуси, краще звернутися до фахівця, аби він підібрав вам найбільш оптимальний варіант під те приміщення, де ви маєте намір покласти дошку - в цьому випадку вона служитиме вам надійно і довго.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)
Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна