Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Художественный паркет

Мозаїчний паркет

Для спрощення виготовлення художнього паркету , зниження трудовитрат по його укладанню і істотного зниження собівартості рядом фірм виготовляються в заводських умовах готові модульні елементи мозаїчного паркету. Ці елементи можуть або вбудовуватися в штучний паркет у вигляді бордюрів, розеток і так далі (їх товщина відповідає штучному паркету), або використовуватися як самостійні модулі, з яких цілком збирається мозаїчний паркет. 

Готові модульні елементи виготовляються з масиву деревини твердих і коштовних порід. Окремі елементи малюнка нарізаются в заводських умовах (механічним або лазерним різанням), вони не шліфуються і не лакуються, не мають пазів. Робочим шаром є вся товщина елементу - звичайне 15 мм. Продаж окремих модулів може здійснюватися виробниками по-різному: у вигляді набору елементів з малюнком, що додається, і рекомендаціями по збірці; зібраного модульного елементу на спеціальному скотчі або папері; зібраного модульного елементу, приклеєного на підкладку (скловолокно, столярна плита) під тиском ( художественный паркет, дворцовый паркет ). 

Розроблена велика кількість типових малюнків модульних елементів (розеток, бордюрів і тому подібне). Ряд фірм надає своїм клієнтам можливість вносити свої зміни до модулів, наприклад, по заміні однієї породи на іншу, по додаванню або навпаки вилученню того або іншого елементу, по масштабуванню розеток. Необхідно відзначити, що подібні зміни приймають не лише вітчизняні фірми, але і західні, які готові під замовлення виготовити будь-який малюнок (з тією лише різницею, що при роботі із західною фірмою подовжуються терміни здобуття замовлення). 

Складні розетки з криволінійними малюнками, що включають велику кількість різних порід деревини, є, звичайно ж, недешевим товаром. Але якщо замовник хоче мати унікальну підлогу, яка буде витвором мистецтва, то в даному випадку вкладення засобів виправдане. 

Для створення красивої паркетної підлоги з малюнком можна обійтися і набагато меншими сумами, якщо використовувати спеціально розроблені розетки спрощених малюнків. Особливість цих модулів полягає у відсутності криволінійних елементів, всі деталі виконуються за допомогою механічного різання прямолінійно, але при цьому зберігається видимість складного малюнка. До того ж і краї розеток виконуються не по радіусу, а багатокутний, що дозволяє просто стикувати їх з штучним паркетом, уникаючи складних підрізувань. Подібні розетки пропонуються серіями, які включають розетку великих розмірів і декілька більш маленьких. При цьому обов'язково зберігається стилістична єдність малюнків. Це дозволяє, використовуючи одну серію розеток, вирішити підлогу в єдиному стилі, наприклад, укласти велику розетку по центру кімнати, а декілька маленьких по кутах.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна