Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Пробковое покрытие

Пробкова підлога - запорука тепла і затишку у вашому будинку

Пробкове підлогове покриття зараз в моді. І справа тут не в чудасіях дизайнерів. Пробка - унікальний природний матеріал, синтетичних аналогів якому доки не існує. Говорять, що дивні властивості пробки вперше виявили і почали застосовувати римляни і греки. Вони використовували пробку, як для закупорювання судин, так і для виготовлення дахів будинків. ( пробка напольная )

Пробкою називається верхній шар кори пробкового дуба. Перша пробкова кора збирається, коли дубу виповнюється 25-30 років. Кора збирається уручну. При збірці дерево не отримує жодних пошкоджень, а через 10 років кора наростає знову. Оскільки в середньому пробкові дуби живуть близько 200 років, то з кожного дерева кора збирається близько 18 разів протягом його життя.

Пробка володіє неповторними властивостями завдяки своїй структурі і складу. Саме тому вона є гідним замінником багатьох традиційних обробних матеріалів - підлогових покриттів і шпалер. Пробка дозволяє створити цікавий дизайн приміщення, оскільки вона добре поєднується з будь-якими елементами інтер'єрного декору. 

Якщо ви ще не знаєте про переваги пробкового покриття, рекомендуємо ознайомитися з ними прямо зараз. 

1. Екологічність. Пробкові підлоги виготовляються з природного матеріалу - це верхній шар кори пробкового дуба, який знімають раз в 9 років. Таке покриття відштовхує пил.

2. Комфорт. Пробка володіє відмінними амортизаційними характеристиками. Завдяки цьому, по таких підлогах приємно і зручно ходити і стояти. До того ж ця підлога не слизька, що робить її ще зручнішою.

3. Тепло. Пробка володіє природними теплоізоляційними властивостями. Завдяки цьому, пробкові покриття круглий рік підтримують оптимальну температуру підлоги.

4. Тиша. Тиша і спокій - запорука затишку в будинку. Завдяки своїй пористій структурі, пробка поглинає звук, забезпечуючи відмінну звукоізоляцію як усередині приміщень, так і між ними. Це властивість пробкового підлогового покриття дозволить вам забути про галасливих сусідів.

5. Міцність і еластичність. Пробкові підлоги витримують багатолітні навантаження. Міцність цьому покриттю додає поєднання медичного полівінілу і унікальної пробкової структури. Пробка повертається до колишнього об'єму без слідів деформації.

6. Швидкістьі легкість укладання. Пробкова підлога легко вмонтовується. За бажання, ви можете зібрати її самостійно.

7. Легкий догляд. Пробкові підлоги не вимагають особливого догляду - вологого прибирання і прибирання пилососом цілком достатньо. 

8. Водонепроникність. Завдяки своїй конструкції, пробкова підлога володіє хорошою водонепроникністю. Її можна використовувати навіть для ванних кімнат, аби в них краще зберігалося тепло.

9. Герметичність. Пробка непроникна для рідин і газів. Вона є відмінним матеріалом для закупорювання.

10. Вогнетривкість. Пробка не підтримує горіння і не виділяє токсичних газів при спаласі.

ALLPARKET.com.ua - ламинат полы, паркет ламинат

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи
» Пробкова підлога
» Тепла і "тиха" підлога (пробкові підлогові покриття)

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна