Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Линолеум

Лінолеум - економний варіант покриття підлоги

Всі, хто хоч раз в житті стикався з ремонтом, не з чуток знають: все починається із стелі, потім йдуть стіни, і лише перед їх останнім забарвленням, можна братися за підлогу. 

На ринку будівельних матеріалів представлений широкий спектр підлогових покриттів; одні віддають перевагу паркету, воно і зрозуміло, натуральне дерево завжди в ціні, а ті, хто бажає заощадити, але при цьому отримати досить привабливе зовні і невибагливе в експлуатації підлогове покриття, вибирають лінолеум. 

Як відомо, лінолеум складається з різних шарів. Верхній, або зносостійкий, шар має міцну структуру, і його товщина може мінятися з часом. Чим товщий зносостійкий шар, тим жорсткіша підлога. Другий шар - колірний. Західні компанії використовують сучасні фарби і технології у виробництві лінолеуму, завдяки яким покриттю не загрожує швидке знебварвлення від дії ультрафіолетових променів. Лінолеум необхідно берегти від попадання прямих сонячних променів, цей матеріал не створений для "загару". Йому також шкідливо і переохолодження, матеріал стає крихким і ламається на згині. Третій шар - вспінений ПВХ. Він створює природний вид лінолеуму на підлозі. Шар із скловолокна перешкоджає деформації і відповідає за стабільність розмірів. Загальна товщина лінолеуму - це сума всіх шарів. Чим більше загальна товщина, тим комфортабельніша підлога. 

До недавнього часу в основі рулонних підлогових покриттів використовувалася вспінена основа з джуту і ворсу, але сьогодні багато фірм відмовилися від технології. Вважається, що ці матеріали здатні викликати алергічну реакцію, а також володіють низькими тепло-, шумоізоляційними характеристиками, до того ж низька звукоізоляція. 0днак провідні концерни продовжують випускати так званий натуральний лінолеум, за ціною перевершуючі штучні у декілька разів. Окрім дорожнечі, в натурального лінолеуму є ще один недолік: з ним складно працювати, він дуже ламкий, на згинах тріскається. 

Сьогодні популярність придбав комерційний лінолеум , міцніший по структурі, чим побутовий. Комерційні вінілові покриття зустрічаються двох типів: гомогенні і гетерогенні, малюнок в них проходит крізь всю товщину покриття, що забезпечує матеріалу пристойний вигляд навіть при високій мірі зносу. Щоденне навантаження на 1 м2 покриття може складати до 5 тонн. Такий лінолеум прослужить десять років без помітного погіршення зовнішнього вигляду підлоги, завдяки поліуретановій основі. 

Серед комерційних покриттів зустрічаються матеріали з особливими властивостями. Так, антистатичний лінолеум, в структуру якого вкраплені вуглецеві нитки, використовується в приміщеннях, де одночасно включається і працює велика кількість апаратури, наприклад, в банківських і медичних установах. Комерційний лінолеум відкриває нові можливості дизайнерам офісних приміщень, оформлювачам. Його можна використовувати там, де навантаження на підлогове покриття досить високе: у лікарнях, готелях, офісах, магазинах, школах, будівлях аеропортів і вокзалів, в салонах легкових автомобілів. Шматки матеріалу можна цікаво компонувати між собою, багата колірна гамма дозволяє це зробити. У лінолеум можна обернути все! 

Колекція спортивного лінолеуму призначена для інтенсивних занять спортом. Якісна підлога помітно знижує ризик травматизму, не заважає реакції спортсмена, а спортивне взуття навіть при терті не залишає на нім слідів. 
Напослідку слід додати, що навіть найстильніший дорогий лінолеум можна зіпсувати неправильним укладанням. У цьому питанні краще довіритися професіоналам, але якщо ви вирішили піти всупереч здоровій логіці, то робити це треба як мінімум удвох. Під рукою обов'язково повинен знаходитися пилосос. Після кожного етапу робіт підлогу необхідно ретельно пропилососити. Щонайменше попадання пилу приведе до здуття, і робота піде нанівець. Підлога має бути "без сучка, без задирочки", як можна рівніше, тому необхідно згладити всі шорсткості. Для створення ідеально рівної поверхні використовують розчин, що самовирівнюється, який заливають поверх цементного стягування. 

Доглядати лінолеум неважко. Досить натирати його раз на півроку спеціальними мастиками і берегти від предметів, що колють і ріжучих.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)


Другие статьи
» Класифікація видів лінолеуму
» Спосіб життя - лінолеум
» Як вибрати лінолеум?

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна