Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Линолеум

Як вибрати лінолеум?

Якщо Ви маєте намір стелити ПВХ-покриття в приміщення з великою прохідністю і високою вірогідністю механічних навантажень, то зверніть увагу на товщину захисного шару - чим вона вища, тим довше прослужить Вам лінолеум. 

Переваги лінолеуму.

Переваги еластичних покриттів з ПВХ (лінолеуму) полягають в їх структурі, експлуатаційних якостях, різноманітності забарвлень і невисокій ціні. Завдяки своїм властивостям покриття характеризуються м'якістю і пружинистістю, що відрізняє їх від всіх інших матеріалів. В той же час, покриття з ПВХ міцні - не кришаться і не тріскаються, як, наприклад, керамічні і дерев'яні поверхні. Товщина лінолеуму складає від 0,8 мм до 4 мм. Це дозволяє проводити укладання практично на будь-яку поверхню.

Якщо підлога, на яку Ви збираєтеся стелити лінолеум, має яскраво виражені дефекти (нерівності, тріщини і так далі), то ми рекомендуємо використовувати лінолеум із загальною товщиною не менше 2.5 мм. Обов'язково зверніть увагу на якість і товщину основи лінолеуму. Саме вона служить для вирівнювання підлоги. Так для складних поверхонь обов'язково використовувати лінолеум на ПВХ-основі . Якщо ж підлога рівна, то можна стелити тонший і недорогий лінолеум (в т.ч. і на поліестеровій основі).


На всіх видах лінолеуму є спеціальний верхній захисний шар (його часто називають «робочим»), який не стирається протягом довгого часу і служить для збільшення міцності покриття. Якщо Ви маєте намір стелити ПВХ-покриття в приміщення з великою прохідністю і високою вірогідністю механічних навантажень, то зверніть увагу на товщину захисного шару - чим вона вища, тим довше прослужить Вам лінолеум.

Передпокій, коридор, кухня
Для передпокою, коридору, кухні, як для приміщень з досить високою мірою прохідності, рекомендується використовувати лінолеум із загальною товщиною не менше 3 мм. Зверніть увагу на товщину верхнього захисного шару - вона повинна складати не менше 0,25 мм. Перед тим, як купити лінолеум, оцініть якість поверхні, на яку ви збираєтеся стелити лінолеум. Чим рівніше поверхня, тим тонше може бути основа покриття. Ідеальним варіантом для цих приміщень є побутовий лінолеум на вспіненій (ПВХ) основі. Також можна використовувати дорожчий напівкомерційний лінолеум, який відрізняється підвищеною міцністю.

Вітальня
Вітальня - це приміщення з помірною/середньою прохідністю. Оптимальним варіантом є настилка лінолеуму загальною товщиною приблизно 1,5 мм. Товщина верхнього захисного шару може коливатися в межах 0,15 - 0,2 мм. В цілому, в цьому приміщенні невелика вірогідність механічних пошкоджень, тому окрім лінолеуму на вспіненій основі не бійтеся використовувати недорогий побутовий лінолеум на основі з поліестера.

Спальня
У спальню, як в приміщення з помірною або низькою прохідністю можна класти досить тонкий лінолеум. Товщини 1,2 - 1,5 мм сповна вистачить. Оптимальним варіантом стане побутовий лінолеум на вспіненій основі і на поліестеровій основі з верхнім захисним шаром 0,15-0,2 мм.

Дитяча
Для дитячої кімнати підійде лінолеум не тонше 3 мм. У іншому випадку Вам доведеться міняти підлогові покриття вельми часто, оскільки дитячу кімнату відносять до категорії приміщень з середньою прохідністю і великою вірогідністю механічних пошкоджень. Тому в дитячу радимо настелити побутовий лінолеум на вспіненій (ПВХ) основі і напівкомерційний лінолеум із захисним шаром від 0,25 мм.

Офіси, сходи, громадські приміщення
Для офісів, сходів і громадських приміщень краще всього використовувати спеціальний комерційний лінолеум з потовщеним захисним шаром. Причому, чим вище прохідність приміщення, тим більше має бути товщина підлогового покриття. Якщо ж прохідність приміщення, де Ви збираєтеся використовувати лінолеум, оцінюється як середня, то можна настелити напівкомерційний лінолеум.
При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи
» Лінолеум - економний варіант покриття підлоги
» Класифікація видів лінолеуму

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна