Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Информация Линолеум

Класифікація підлоги

Штучний матеріал:

 • дощата підлога (підлогова дошка); 
 • паркетна підлога (штучний паркет, щитовий паркет, мозаїчний (набірний) паркет, паркетні дошки);
 • лінолеумна плитка - висікання з лінолеумного полотна; 
 • піддлога з пластмасових плиток; 
 • пробкові покриття; 

Рулонні матеріали: 

 • лінолеум; 
 • пробкові покриття; 

Монолітні підлоги (безшовні): 

 • наливні підлоги (мастичні); 
 • мозаїчні (терацові); 
 • асфальтові; 
 • бетонні (цементні); 
 • ксилолітові; 

Плиткові мінеральні: 

 • мозаїчна (бетонна) плитка; 
 • керамічна плитка; 
 • плитка з природного каменя; 
 • плитка з штучного каменя;

КОРОТКИЙ ОГЛЯД

Покриття підлоги з пробки . В даний час в обробці інтер'єрів широко застосовують кору пробкового дуба. Її цінують за легкість, еластичність, пружність, довговічність, високі тепло- і звукоізоляційні властивості. 

Пробку використовують для настінних і підлогових покриттів. Різноманітність пробкового шпону і використання фарбників дозволила створити покриття більш ніж 20 видів. Лицьову сторону пробки можна обробляти лише шліфовкою, вощінням і просоченням лаком. Захисний шар полівінілу додає пробковим підлогам високу зносостійкість, антистатичні властивості і твердість. 

Пробкові підлоги випускають як з пробковим шпоном, так і з шпоною коштовних порід дерева. У домашній обстановці пробкові покриття доречні скрізь: у житлових кімнатах, вітальнях, спальнях, кухнях і дитячих кімнатах. 

Паркетні підлоги. Паркет був і залишається лідером. Перш за все, це тепле покриття з необмеженими художніми можливостями. До класичного набірного паркету додалися щитові.

Традиційне покриття лаком замінюється ламінуванням, яке дозволяє проводити вологе прибирання без збитку для дерева. 

Лінолеум. Є вельми популярним і найекономічнішим покриттям підлоги. Разом з вінілом він відноситься до групи еластичних покриттів. Лінолеум , що імпортується, має сертифікат на екологічну безпеку, легко розстилаються на підлозі, володіють винятковою міцністю.

Килимові покриття - це класичний стиль, надійність, зручність і комфорт важливий показник якості килимового покриття - його щільність, тобто вага волокна на одиницю площі. Існує чітке розділення килимових покриттів на домашні і офісні. 

Покриття з природного каменя. Це покриття граничне міцне і довговічне, дуже красиве і природне. Матеріалом служать такі породи каменя, як граніт, габбро, лабрадорит, сієніт, щільні вапняки і доломіти, а також мармур різних типів, гнейс і кварцит. За наявності достатніх коштів можна звернутися і до уральських самоцвітів - родоніту, малахіту і яшми. Окрім ціни в такої полови є ще один мінус - вони дуже холодні, що заставляє навіть за наявності засобів використовувати камінь лише там, де людина, як правило, знаходитиметься недовго 

Покриття з керамічної плитки . Керамічні плитки виготовляють з відформованих шматочків глиняної маси, які обпалюються для додання ним міцності і довговічності. Ці плитки довго не стираються і майже не вбирають воду. Найбільш відома "метлахська" плитка, глазурована плитка більш личить для житла. Новинка на ринку - "керамічний граніт", що з'єднав кращі якості кераміки і природного каменя. Дуже твердий і зовні привабливий, він не поступається цільнокам'яним плитам. При його виготовленні крихту з натурального каменя змішують з різними пігментами для здобуття всіляких кольорів і фактур. 

Гумові комірчасті покриття. Гумові комірчасті підлогові покриття застосовують або тоді, коли нозі потрібне жорсткіше зчеплення з поверхнею підлоги - на тенісному корті, волейбольному майданчику, важкоатлетичному залі і т. д., або там, де підлогове покриття піддасться жорстокій експлуатації - наприклад, в коридорі активно відвідуваного офісу.

При перепечатке, активная ссылка на сайт источник обязательна
(код ссылки приведен ниже)Другие статьи
» Як вибрати лінолеум?
» Лінолеум - економний варіант покриття підлоги

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна