Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Новости

Таркетт міняє стереотипи

При виборі підлогового покриття споживачі частенько керуються стереотипами, що склалися, відносно різних категорій підлогових покриттів. Дивно, але багато покупців до цих пір вважають лінолеум не досить екологічним і сучасним матеріалом.

Проте не варто забувати, що ми живе в такий час, коли багато технологій, у тому числі і виробництво ПВХ-покриття, не стоять на місці, а нестримно розвиваються. У наш час ПВХ можна зустріти на кожному кроці. Це є прямим слідством того, що це матеріал - високої якості, економічний і незвичайно різносторонній, такий, що має велике майбутнє. Про це свідчить багаточисельні сфери використання даного полімеру.

Екологічну безпеку легко декларувати. Написів, переконливих споживача в екологічних властивостях продуктів харчування, одягу, будівельні матеріали і офісна техніка більш ніж достатньо. Проте, слід розділяти рекламу і дійсно правдиву, підтверджену незалежною стороною, інформацію. Ті компанії, які вважають екологічну політику не красивим слоганом, а реальним керівництвом до дії, віддають перевагу саме другому варіанту. Їх вибором стає добровільна екологічна сертифікація.

Програми екологічної маркіровки існують у всіх розвинених країнах світу. Починаючи з 1994 року вони стали об'єднуватися в Глобальну мережу екомаркування - GEN. Зараз GEN об'єднує більше 30 країн світу, в кожній з яких є своя програма сертифікації, відповідна міжнародному стандарту ISO 14024. Росія також входить в GEN з 2007 року, і нашу країну в цій асоціації представляє екомаркування «Листок життя», розроблена Санкт-петербурзьким Екологічним союзом (СПбЕС).

На практиці це означає, що товари, помічені цією маркіровкою, віднині входять в світову «екологічну еліту».

У 2008 році підприємство ЗАТ «Таркетт», розташоване в р. Відрадний області Самари, прошло процедуру добровільної екологічної сертифікації і отримало найвищий рівень оцінки, про що свідчить виданий сертифікат. Підприємство, що є лідером в області природоохоронних технологій, одним з перших серед вітчизняних виробників в галузі отримало екологічну маркіровку «Листок життя»! Ця відзнака була привласнена трьом колекціям Moda, Discovery, «Ідилія», що підтверджує екологічну безпеку продукції і те, що даною виробник є екологічно відповідальним підприємством.

Екомаркування було привласнено лінолеуму Таркетт після проходження компанією тривалої процедури сертифікації і оцінки відповідності по більш ніж 100 обов'язковим і близько 50 додатковим критеріям.

При виборі продукції покупець цікавиться інформацією про склад товару. Згідно з результатами соціологічного опиту, проведеного «Агентством соціальної інформації» в травні 2008 року в Санкт-Петербурзі, майже 53% респондентів звертають увагу на наявність на упаковці знаку, що засвідчує безпеку товару для здоров'я і довкілля. У 2006 році таких респондентів було лише 40%, що говорить про збільшений рівень розуміння населенням необхідності контролю екологічної безпеки продукції. Споживачі готові платити більше корисної їди, екологічних продуктів і матеріалів. Відомості про екологічну безпеку часто служать серйозним аргументом на користь його покупки.

Наявність екологічної маркіровки «Листок Життя» може послужити додатковою стимул-реакцією для споживача при виборі підлогового ПВХ покриття Таркетт за інших рівних конкурентних умов на ринку!

Другие новости
» Пробкове покриття для підлоги
» Нова гомогенна колекція від Armstrong

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна