Главная Контакты Карта сайта
Главная Информация Новости Контакты Разместить баннер бесплатно Объявления
Реклама


Где купить
Разместить баннер бесплатно

Новости

Нова гомогенна колекція від Armstrong

Сфера застосування гомогенних підлогових покриттів з вінілу DLW надзвичайно широка, а їх висока якість гарантується лейблом «зроблено в Германії». Це практичне підлогове покриття з винятковими функціональними якостями. Ви будете здивовані різноманітністю чарівливих дизайнерських рішень і забарвлень, пропонованих в новій колекції.

Практично і довговічно: нові гомогенні підлогові покриття Armstrong з вінілу

Якщо оцінити широту дизайнерських рішень - чіпси, мармурова структура, матеріали з направленим малюнком - і багатство палітри кольорів, то краща характеристика нової колекції гомогенних підлогових покриттів з вінілу DLW - дивне різноманіття. Підлогові покриття з вінілу найбільш зажадаються в тих зонах, де проходит велика кількість людей; можливості вживання цих підлогових покриттів в освітньому секторі, в установах охорони здоров'я, на промислових підприємствах, в дослідницьких інститутах практично безмежні; причина цьому - їх багатофункціональність і інші переваги, у тому числі виняткова зносостійкість, простота у відході і довговічність. У ряді новинок Armstrong пропонує дві колекції Medintech, Medinton призначені для використання в медичних установах.

Вініл прикрасить ванну кімнату

Armstrong пропонує нове рішення: повну систему підлогових і настінних покриттів з високоякісного вінілу DLW, розроблену для вологих приміщень. Пропонована багата палітра кольорів і варіанти дизайну гармонують один з одним і дозволяють легко комбінувати підлогові і настінні покриття. В результаті народжується єдине рішення, зручне в установці і недороге в експлуатації, зносостійке і довговічне.

Другие новости
» Таркетт міняє стереотипи
» Пробкове покриття для підлоги

ALLPARKET    CopyRight 2009-2013    При использовании материалов ссылка на http://allparket.com.ua обязательна